Termínová listina

Zde naleznete termínovou listinu na novou sezonu 2017/2018. Do kalendářů si můžete zaznamenat závody, soustředění a další akce. Bližší informace o závodech Vám poskytnou trenéři.

Termínová listina 2017 podzim + 2018 jaro

datum název akce místo poznámka
1.-2.9. Harley Days 2017 výstava
7.10. Noc Sokoloven Sokol Vyšehrad spaní v Sokolovně, grilování,členové SV
pro všechny včetně rodičů  a přátel Sokola
7.10. 4.ročník Vyšehradské schody Sokol Vyšehrad všichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
13.-15.10 školení cvičitelů III.tř Podolí Praha 4 1.část trenéři
3.-5.11. školení cvičitelů III.tř Podolí Praha 4 2 část trenéři
25.11. zkoušky Podolí Praha 4 trenéři
8.10. Den Sokolstva Památný den Sokolů všichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
 15. 10. MTGJ Řeporyje mem H.Myšákové 2.ročník kat I.,Kat II.,
14.10. Chlapácký dvojboj kruhy, bradla, hrazda mužské složky – všechny věkové kat.
19-22.10 Veletrh FOR TOYS Výstaviště Letňany kdo chce, budeme tam mít vystoupení
1.10. Řeporyjský dráček ZŠ Jánského ,Praha 5, Velká Ohrada předškolní, ml. žákyně, volný závod
21.10. TGJ Příbram Příbram Kat II., ženy A,B
28.10. Pochod na Říp Roudnice nad Labem
3.-5.11. Děstká planeta Holešovice pro všechny, výstava, vystoupení
4.11. TGJ Plzeň Plzeň Kat I.,Kat II., ženy A, B
10.11. Pohár starostů- plavecká štafeta Tyršův dům, Praha 1 ml. i st.žactvo, dorost, dospělí-výběr
11.11. TGJ Pohár ČASPV Trutnov Kat.I,Kat II., ženy A, B
11.11. míčový trojboj Břevnov, Bělohorská 7, P6 Žactvo 2011-03,volný závod
17.11. míčový trojboj Karlín, Malého 1, P8 předšk. děti,volný závod,2010 a mlad
Mem A.Hochmanna Sokol Pražský Praha 2 volný závod ve SG, kdo chce
Přehlídka pod skladeb SK Motorlet kat.I. a kat.ženy B ?
 3. 12. Šplhoun Sokol Kobylisy U školské zahrady 9, Praha 8 volný závod ve šplhu, kdo chce
2.12. MTGJ – malá oblast Vinohrady, Riegerovy sady muži, předškolní, kat I.
3.12. TGJ – malá oblast Vinohrady, Riegerovy sady Kat I.,Kat II., ženy A, B
12.12. Lucky 16:30 hod Vyšehrad – úterý Vánoční posezení, koledy, zvyky
Mikulášská Vyšehrad cvičitelé
16.12. MTGJ- velká oblast Vinohrady, Riegerovy sady muži, předškolní, kat.I.
17.12. TGJ- velká oblast Vinohrady, Riegerovy sady Kat I.,Kat II., ženy A, B
21.12. Poslední trénink v roce
4.1. První trénink v roce
20.1. TGJ Přebor ČOS Tyršův dům, Praha 1 postupové závody na MČR TGJ
JOJO CUP MTGJ, Dobřichovice Do 11 let
26.5.?? RATOLESTFEST náplavka všichni
XVI.Všesokolský slet Praha
18.8.-1.9. soustředění Počátky-zapište si do diářů všichni

Termínová listina 2017 jaro

2.1.2017 První trénink všichni
14.1. TGJ- velká oblast Vinohrady, Riegerovy sady Kat I.,Kat II., ženy A, B
15.1. MTGJ- velká oblast Vinohrady, Riegerovy sady muži, žáci,žákyně, předškolní
21.1. Sraz cvičitelů PD Sokol Královské Vinohrady cvičitelé PD
28.1. TGJ Přebor ČOS Tyršův dům, Praha 1 postup z 14.1., postup na MČR TGJ
16. 2. karneval Vyšehrad všichni
11. 2. Memoriál Jana Vorla Sokol Libeň muži
4. 2. JOJO CUP MTGJ, Dobřichovice Do 11 let
19.3. TGJ Praha OPEN Sokol Vyšehrad všechna družstva TGJ
25.3. TGJ Třebíč Třebíč všechna družstva TGJ
26.3. MTGJ mem Straky Sokol Vršovice všechna družstva MTGJ
1.4. SG předškolní Vršovice předškolní
6-9.4. FOR TOYS Výstaviště. My asi SO 8.4. všichni, vystoupení na podiu
8. 4. Memoriál Věry Čáslavské Sportovní hala Věry Čáslavské, Pod Školou 447, 252 28 Černošice chlapci, dívky
21.-23.4. Všestrannost oblast Praha – plavání,Atletika,SG, žactvo, dorost i dospělí
21.4. Všestrannost – plavání Tyršův dům žactvo, dorost i dospělí
22.4. Všestrannost – atletika ZŠ campanus žactvo, dorost i dospělí
23.4. Všestrannost – SG Vršovice ? nominace ze závodů v Jednotě
6. – 7. 5. MČR TGJ Praha, Podvinný mlýn nominace z ledna přebor ČOS
8.5. Praha SG žactvo, dospělí Vršovice postupový závod z dubna
25. 5. Vyšehradský dvojboj Praha Vyšehrad otevřený závod
27.5. RATOLESTFEST náplavka .
26.-28.5. Přebor ČOS ml.ž. Prostějov kvalifikace z dubna
29.5.-4.6. MOVE WEEK různé akce po celé Evropě Hýbe se celá Evropa
3. 6. Brněnský pohár TGJ Brno ženy A,B,žákyně kat I.a II.
4. 6. MTGJ Vyšehrad CUP Sokol Vyšehrad kat. I., II., III. – AIR/TR
9.-11.6. Přebor ČOS dorost a dosp. Praha TD kvalifikace z dubna
15. 6. Přebor SG Sokola Vyšehrad Sokol Vyšehrad
11.6. atletika předškolní Stadion Kotlářka předškolní
19. 6. Vyšehradská Opice Sokol Vyšehrad všichni
Dvojice Trojice Vinohrady otevřený závod
26. 6. Závěrečné vyhodnocení Sokol Vyšehrad všichni
19.8-2.9 soustředění Počátky-zapište si do diářů všichni

 

Termínová listina 2016/17

datum název akce místo poznámka
17.9. Noc Sokoloven Sokol Vyšehrad spaní v Sokolovně, grilování,členové SV, pro všechny včetně rodičů a přátel Sokola
17.9. 4.ročník Vyšehradské schody Sokol Vyšehrad všichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
2.10. Řeporyjský dráček ZŠ Jánského ,Praha 5, Velká Ohrada předškolní, ml. žáctvo, viz rozpis
6-9.10. Veletrh FOR TOYS Výstaviště Letňany kdo chce, budeme tam mít vystoupení
7.-9.10. školení cvičitelů III.tř Podolí Praha 4 1.část trenéři
8.10. Den Sokolstva svátek Sokolů svátek
21.-23.10. školení cvičitelů III.tř Podolí Praha 4 2 část trenéři
22.10. TGJ Příbram Příbram Kat II., ženy A
4.11. Pohár starostů- plavecká štafeta Tyršův dům, Praha 1 ml. I st.žactvo, dorost, dospělí
6.11. zkoušky – školení cvičitelů III. třídy Podolí Praha 4 trenéři
zrušeno TGJ Plzeň Plzeň Kat I.,Kat II., ženy A, B
12.11. míčový trojboj Břevnov žactvo 6-15 let,volný závod
17.11. míčový trojboj Karlín předškolní děti,volný závod
12.11. Pohár ČASPV Trutnov Kat I.,Kat II., ženy A, B
19.11. Mem A.Hochmanna Sokol Pražský Praha 2 volný závod ve SG, kdo chce
26.11. Přehlídka podiových skladeb hala Radlice ml. žákyně, které jsou v předváděcím celku pro skladbu s kladinkami
26.11. netradiční sporty TJ Břevnov Vhodné pro všechny – dobrovolná účast
27.11. Předvedení sletových skladeb Vinohrady, Riegerovy sady pro pozvané, předváděcí celky
4.12. Šplhoun Sokol Kobylisy kdo chce
10.12. MTGJ – malá oblast Vinohrady, Riegerovy sady muži, předškolní
11.12. TGJ – malá oblast Vinohrady, Riegerovy sady Kat I.,Kat II., ženy A, B
13.12. Lucky 16:30 hod Vyšehrad – úterý Vánoční posezení, koledy, zvyky
19.12. Poslední trénink
Jarmark Vánoční vystoupení v ZŠ předškolní ,ml. a st. žákyně
2.12. Mikulášská Vyšehrad cvičitelé
2.1. První trénink všichni
14.1. TGJ- velká oblast Vinohrady, Riegerovy sady Kat I.,Kat II., ženy A, B
15.1. MTGJ- velká oblast Vinohrady, Riegerovy sady muži, žáci,žákyně, předškolní
21.1. Sraz cvičitelů PD Sokol Královské Vinohrady cvičitelé PD
28.1. TGJ Přebor ČOS Tyršův dům, Praha 1 postup z 14.1.
únor karneval Vyšehrad všichni
29.1. TGJ Přebor ČOS Tyršův dům, Praha 1 postupové závody na MČR TGJ
4. či 5.2. JOJO CUP MTGJ, Dobřichovice Do 11 let
25.3. snad TGJ Praha OPEN Sokol Vyšehrad všechna družstva TGJ
26.3. MTGJ mem Straky Sokol Vršovice všechna družstva MTGJ
1.4. (8.4.) SG předškolní předškolní
21.-23.4. Všestrannost oblast Praha – plavání,Atletika,SG, žactvo, dorost i dospělí
21.4. Všestrannost – plavání Tyršův dům
22.4. Všestrannost – atletika ZŠ campanus
8.5. Praha SG žactvo, dospělí Vršovice postupový závod z dubna
27.5. RATOLESTFEST náplavka .
19.8-2.9 soustředění Počátky-zapište si do diářů všichni

 

Další plánované závody a akce s dostud nejasnými termíny

TGJ Třebíč Třebíč všechna družstva TGJ
MČR TGJ postupový závod,
Vyšehradský dvojboj Praha Vyšehrad otevřený závod
Přebor ČOS ml.ž. Prostějov kvalifikace z dubna
Brněnský pohár TGJ Brno ženy A,B,žákyně kat I.a II.
MTGJ Vyšehrad CUP Sokol Vyšehrad kat. II. III. – AIR/TR
Přebor ČOS dorost a dosp. Praha kvalifikace z dubna
atletika předškolní Praha Juliska otevřený závod
přebor SG Sokol Vyšehrad Sokol Vyšehrad všichni
Vyšehradská Opice Sokol Vyšehrad všichni
Dvojice Trojice Vinohrady otevřený závod
Závěrečné vyhodnocení Sokol Vyšehrad všichni
podzim Plzeňský pohár TGJ Plzeň všechna družstva
podzim Příbramský pohár Příbram všechna družstva

Podzim 2016

termínová listina - aktuální

Leave a Reply