Termínová listina

Zde naleznete termínovou listinu na novou sezonu 2018/2019. Do kalendářů si můžete zaznamenat závody, soustředění a další akce. Bližší informace o závodech Vám poskytnou trenéři.

Detailní rozpisy, propozice, harmonogramy jednotlivých závodů najdete v kalendáři vpravo dole!

Termínová listina 2019 podzim

TERMÍNOVÁ LISTINA  PODZIM 2019 
    
datumnázev akcemístopoznámka
    
6.10.MTGJ Řeporyjemem H.Myšákové 3.ročníkKat.0, Kat I.,Kat II., dívky, mix,kluci
5.10.Noc SokolovenSokol Vyšehradspaní v Sokolovně, grilování,členové SV
5.10.7.ročník Vyšehradské schodySokol Vyšehradvšichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
    
8.10.Den SokolstvaPamátný den Sokolůrůzné akce
11-13.10.školení cvičitelů III.třPodolí Praha 41.část trenéři
1-3.11.školení cvičitelů III.třPodolí Praha 42 část trenéři
1.12.zkouškyPodolí Praha 4trenéři
12.10.Chlapácký dvojbojkruhy, bradla, hrazdavšechny věkové kat.,volný závod
    
17-20.10.Veletrh FOR TOYSVýstaviště Letňanykdo chce, budeme tam mít vystoupení
28.10.Pochod na ŘípRoudnice nad Labemvýlet pro všechny i rodiče
19.10.TGJ PříbramPříbramKat I.,Kat II., ženy A,B
2.11.TGJ a MTGJ PlzeňPlzeňKat.0, Kat I.,Kat II., ženy A, X
 Přehlídka pod skladebSK Lužinykat.I. a kat.II, ženy ????
8.11.Pohár starostů- plavecká štafetaTyršův dům, Praha 1ml. i st.žactvo, dorost, dospělí-výběr
9.11.TGJ Pohár ČASPVTrutnovKat.I,Kat II., ženy A, X
 míčový trojbojBřevnov, Bělohorská 7, P6Žactvo 2012-04,volný závod
17.11míčový trojbojKarlín, Malého 1, P8předšk. děti,volný závod,2011 a mlad
30. 11.Mem A.HochmannaSokol Pražský Praha 2volný závod ve SG,
 Šplhoun Sokol KobylisyU školské zahrady 9, Praha 8volný závod ve šplhu,
16. 11.Poberounský dvojbojJojo gym, Dobřichovicedvojboj
24.11.TGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
23.11.MTGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadyžáci, předškolní, kat I., kat II.
 Lucky 16:30 hodVyšehradVánoční posezení, koledy, zvyky
 MikulášskáVyšehradcvičitelé, trenéři
14.12.TGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
15.12.MTGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyžáci, předškolní, kat.I., kat II.
19.12.Poslední trénink v roce  
06.01.2020První trénink v roce  
 TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postupové závody z velké oblasti
 JOJO CUPMTGJ, Dobřichovicežáci, předškolní, kat I., kat II.
24-26.4.Pražský  přebor všestrannostiTD, Kotlářka, Vršovicevšichnni
23.5.RATOLESTFESTnáplavkavšichni
    
15.-29.8.soustředěníPočátky-zapište si do diářůvšichni

Termínová listina 2019 jaro

datumnázev akcemístopoznámka
3.1.První trénink v roce  
19.1.TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postup z 17.12. KAT I.,II.,III.
9-17.2.Jarní prázdninyPraha 1-5 
28.2.karnevalVyšehradvšichni i kamarádi
2.2.MTGJ JOJO CUPDobřichovicekat.0,I,II, tria, dívky, MIX
17.3.MTGJ Říčany CUPŘíčanykat.0,I,II, tria, dívky, MIX
23.3.přehlídka  podiovekTyršův dům, Praha 1??
10.3.TGJ Praha OPENSokol Vyšehradvšechna družstva TGJ
30.3.TGJ TřebíčTřebíčvšechna družstva TGJ
31.3.MTGJ mem StrakySokol Vršovicevšechna družstva MTGJ
6.4.SG předškolníSokol Vršovicepředškolní
13.4.Mem.V.ČáslavskéČernošice dvojbojvolný závod SG,dívky, chlapci
26-28.4.Všestrannost oblastPraha – plavání,atletika,SG,žactvo, dorost i dospělí
10-12.5.MČR TGJOlomouckat. I. a III.
    
8.5.Praha SG žactvo, dospělíVršovicepostupový závod z dubna
30.5.Vyšehradský dvojbojPraha Vyšehradotevřený závod SG
31.5-2.6.Přebor ČOS ml.ž.Plzeňkvalifikace z dubna
26. 6. (st)Vinohradské gymnastické radovánkySokol Královské Vinohradyotevřený závod
 Brněnský pohár TGJBrnoženy A,žákyně kat I.a II.
????MTGJ Vyšehrad CUPSokol Vyšehradkat.0,I. II. III. – AIR/TR
7-9.6.Přebor ČOS dorost a dosp.Prahakvalifikace z dubna
9.6. ?atletika předškolníPraha Juliskaotevřený závod
17.6.přebor SG Sokol VyšehradSokol Vyšehradvšichni
20.6.Vyšehradská OpiceSokol Vyšehradvšichni
24.6.Závěrečné vyhodnoceníSokol Vyšehradvšichni
17-31.8.soustředěníPočátkyvšichni
2.11.Plzeňský pohár TGJPlzeňvšechna družstva TGJ
19.10.Příbramský pohárPříbramvšechna družstva TGJ

 

Termínová listina 2018/2019 podzim

datumpřihláškanázev akcemístopoznámka
15.9. Festival první republikaVyšehrad hradbyvšichni
22.9. MTGJ Řeporyjemem H.Myšákové 2.ročníkkat I.,Kat II., dívky, mix
6.10. Noc SokolovenSokol Vyšehradspaní v Sokolovně, grilování,členové SV
   pro všechny včetně rodičů  a přátel Sokola 
6.10. 6.ročník Vyšehradské schodySokol Vyšehradvšichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
6.10. Řeporyjský dráček??? Možná Černošicepředškolní, ml. žákyně, žáci,volný závod
8.10. Den SokolstvaPamátný den Sokolůvšichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
11.10. Vyšehradský dvojbojSokol VyšehradOPEN závod viz propozice
12-14.10. školení cvičitelů III.třPodolí Praha 41.část trenéři
2-4.11. školení cvičitelů III.třPodolí Praha 42 část trenéři
2.12. zkouškyPodolí Praha 4trenéři
13.10. Chlapácký dvojbojkruhy, bradla, hrazdavšechny věkové kat.,volný závod
20.10. TGJ PlzeňPlzeňKat I.,Kat II., ženy A, B
25-28.10. Veletrh FOR TOYSVýstaviště Letňanykdo chce, budeme tam mít vystoupení
28.10. Pochod na ŘípRoudnice nad Labem 
3.11. TGJ PříbramPříbramKat I.,Kat II., ženy A,B
4.11. Přehlídka pod skladebSK Lužinykat.I. a kat.II, ženy ????
9.11. Pohár starostů- plavecká štafetaTyršův dům, Praha 1ml. i st.žactvo, dorost, dospělí-výběr
10.11. TGJ Pohár ČASPVTrutnovKat.I,Kat II., ženy A, B
10.11. míčový trojbojBřevnov, Bělohorská 7, P6Žactvo 2012-04,volný závod
17.11. míčový trojbojKarlín, Malého 1, P8předšk. děti,volný závod,2011 a mlad
  Mem A.HochmannaSokol Pražský Praha 2volný závod ve SG,
9.12. Šplhoun Sokol KobylisyU školské zahrady 9, Praha 8volný závod ve šplhu,
30/11-2/12 Děstká planetaHolešovicepro všechny, výstava, vystoupení
1.12. TGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
2.12. MTGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadyžáci, předškolní, kat I., kat II.
4.12. Lucky 16:30 hodVyšehrad – úterýVánoční posezení, koledy, zvyky
??? MikulášskáVyšehradcvičitelé, trenéři
15.12. TGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
16.12. MTGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyžáci, předškolní, kat.I., kat II.
20.12. Poslední trénink v roce  
3/7.1. První trénink v roce  
19.1. TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postupové závody z velké oblasti
  JOJO CUPMTGJ, Dobřichovicežáci, předškolní, kat I., kat II.
25.5. RATOLESTFESTnáplavkavšichni
     
17-31.8. soustředěníPočátky-zapište si do diářůvšichni

 

Termínová listina 2018 jaro

datumnázev akcemístopoznámka
4.1.První trénink v roce  
13.1.SPOLU nácvikTyršův dům, Praha 1cvičenci skladby
20.1.TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postup z 17.12. KAT I.,II.,III.
5.-9.2.Jarní prázdninyPraha 1-5 
22.2.karnevalVyšehradvšichni i kamarádi
3.- 4.3.MTGJ JOJO CUPDobřichovicekat.0,I,II, tria, dívky, MIX
18.3.TGJ Praha OPENSokol Vyšehradvšechna družstva TGJ

 

24.3.TGJ TřebíčTřebíčvšechna družstva TGJ
25.3.MTGJ mem StrakySokol Vršovicevšechna družstva MTGJ
7.4.SG předškolníSokol Vršovicepředškolní
14.4.Mem.V.ČáslavskéČernošicevolný závod SG,dívky, chlapci

 

20.-22.4.Všestrannost oblastPraha – plavání,atletika,SG,žactvo, dorost i dospělí
 MČR TGJ postupový závod,
5.- 6.5.Oslavy 100 let výročí ČRPraha výstavištěvšichni, vystoupení
8.5.Praha SG žactvo, dospělíVršovicepostupový závod z dubna
17.5.Vyšehradský dvojbojPraha Vyšehradotevřený závod SG
26-27.5.Přebor ČOS ml.ž.Prostějovkvalifikace z dubna
27.5.Oblastní sletBrandýs nad Labemcvičenci sletu
 Brněnský pohár TGJBrnoženy A,žákyně kat I.a II.
 MTGJ Vyšehrad CUPSokol Vyšehradkat. II. III. – AIR/TR
2-3.6.Přebor ČOS dorost a dosp.Prahakvalifikace z dubna
10.6.atletika předškolníPraha Juliskaotevřený závod
14.6.přebor SG Sokol VyšehradSokol Vyšehradvšichni
18.6.Vyšehradská OpiceSokol Vyšehradvšichni
21.6.Závěrečné vyhodnoceníSokol Vyšehradvšichni

Nácviky sletu

1.7.-6.7.XVI. Všesokolský sletPrahaml. a st. žactvo
18.8.-1.9.soustředěníPočátkyvšichni
listopadPlzeňský pohár TGJPlzeňvšechna družstva TGJ
říjenPříbramský pohárPříbramvšechna družstva TGJ

 

Termínová listina 2017 podzim

datumnázev akcemístopoznámka
1.-2.9.Harley Days 2017 výstava
7.10.Noc SokolovenSokol Vyšehradspaní v Sokolovně, grilování,členové SV
  pro všechny včetně rodičů  a přátel Sokola 
7.10.4.ročník Vyšehradské schodySokol Vyšehradvšichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
13.-15.10školení cvičitelů III.třPodolí Praha 41.část trenéři
3.-5.11.školení cvičitelů III.třPodolí Praha 42 část trenéři
25.11.zkouškyPodolí Praha 4trenéři
8.10.Den SokolstvaPamátný den Sokolůvšichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
 15. 10.MTGJ Řeporyjemem H.Myšákové 2.ročníkkat I.,Kat II.,
14.10.Chlapácký dvojbojkruhy, bradla, hrazdamužské složky – všechny věkové kat.
19-22.10Veletrh FOR TOYSVýstaviště Letňanykdo chce, budeme tam mít vystoupení
1.10.Řeporyjský dráčekZŠ Jánského ,Praha 5, Velká Ohradapředškolní, ml. žákyně, volný závod
21.10.TGJ PříbramPříbramKat II., ženy A,B
28.10.Pochod na ŘípRoudnice nad Labem 
3.-5.11.Děstká planetaHolešovicepro všechny, výstava, vystoupení
4.11.TGJ PlzeňPlzeňKat I.,Kat II., ženy A, B
10.11.

 


25. 11.

Pohár starostů- plavecká štafeta

 


O minipohár starostů

Tyršův dům, Praha 1

 


Královské Vinohrady

dospělí-výběr

 


ml. i st.žactvo, dorost

11.11.TGJ Pohár ČASPVTrutnovKat.I,Kat II., ženy A, B
11.11.míčový trojbojBřevnov, Bělohorská 7, P6Žactvo 2011-03,volný závod
17.11.míčový trojbojKarlín, Malého 1, P8předšk. děti,volný závod,2010 a mlad
 9. 12.Mem A.HochmannaSokol Pražský Praha 2volný závod ve SG, kdo chce

 

 Přehlídka pod skladebSK Motorletkat.I. a kat.ženy B ?
 3. 12.Šplhoun Sokol KobylisyU školské zahrady 9, Praha 8volný závod ve šplhu, kdo chce
2.12.MTGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadymuži, předškolní, kat I.

 

3.12.TGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B

 

12.12.Lucky 16:30 hodVyšehrad – úterýVánoční posezení, koledy, zvyky
 MikulášskáVyšehradcvičitelé
16.12.MTGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadymuži, předškolní, kat.I.

 

17.12.TGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
18.12.Poslední trénink v roce 
4.1.První trénink v roce  
20.1.TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postupové závody na MČR TGJ
 JOJO CUPMTGJ, DobřichoviceDo 11 let
26.5.??RATOLESTFESTnáplavkavšichni
 XVI.Všesokolský sletPraha 
18.8.-1.9.soustředěníPočátky-zapište si do diářůvšichni

Termínová listina 2017 jaro

2.1.2017První trénink všichni
14.1.TGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
15.1.MTGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadymuži, žáci,žákyně, předškolní
21.1.Sraz cvičitelů PDSokol Královské Vinohradycvičitelé PD
28.1.TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postup z 14.1., postup na MČR TGJ
16. 2.karnevalVyšehradvšichni
11. 2.Memoriál Jana VorlaSokol Libeňmuži
4. 2.JOJO CUPMTGJ, DobřichoviceDo 11 let
19.3.TGJ Praha OPENSokol Vyšehradvšechna družstva TGJ
25.3.TGJ TřebíčTřebíčvšechna družstva TGJ
26.3.MTGJ mem StrakySokol Vršovicevšechna družstva MTGJ
1.4.SG předškolníVršovicepředškolní
6-9.4.FOR TOYSVýstaviště. My asi SO 8.4.všichni, vystoupení na podiu
8. 4.Memoriál Věry ČáslavskéSportovní hala Věry Čáslavské, Pod Školou 447, 252 28 Černošicechlapci, dívky
21.-23.4.Všestrannost oblastPraha – plavání,Atletika,SG,žactvo, dorost i dospělí
21.4.Všestrannost – plaváníTyršův důmžactvo, dorost i dospělí
22.4.Všestrannost – atletikaZŠ campanusžactvo, dorost i dospělí
23.4.Všestrannost – SGVršovice ?nominace ze závodů v Jednotě
6. – 7. 5.MČR TGJPraha, Podvinný mlýnnominace z ledna přebor ČOS
8.5.Praha SG žactvo, dospělíVršovicepostupový závod z dubna
25. 5.Vyšehradský dvojbojPraha Vyšehradotevřený závod
27.5.RATOLESTFESTnáplavka.
26.-28.5.Přebor ČOS ml.ž.Prostějovkvalifikace z dubna
29.5.-4.6.MOVE WEEKrůzné akce po celé EvropěHýbe se celá Evropa
3. 6.Brněnský pohár TGJBrnoženy A,B,žákyně kat I.a II.
4. 6.MTGJ Vyšehrad CUPSokol Vyšehradkat. I., II., III. – AIR/TR
9.-11.6.Přebor ČOS dorost a dosp.Praha TDkvalifikace z dubna
15. 6.Přebor SG Sokola VyšehradSokol Vyšehrad 
11.6.atletika předškolníStadion Kotlářkapředškolní
19. 6.Vyšehradská OpiceSokol Vyšehradvšichni
 Dvojice TrojiceVinohradyotevřený závod
26. 6.Závěrečné vyhodnoceníSokol Vyšehradvšichni
19.8-2.9soustředěníPočátky-zapište si do diářůvšichni

Termínová listina 2016/17

datumnázev akcemístopoznámka
17.9.Noc SokolovenSokol Vyšehradspaní v Sokolovně, grilování,členové SV, pro všechny včetně rodičů a přátel Sokola
17.9.4.ročník Vyšehradské schodySokol Vyšehradvšichni i rodiče, veřejnost,člen. jednoty
2.10.Řeporyjský dráčekZŠ Jánského ,Praha 5, Velká Ohradapředškolní, ml. žáctvo, viz rozpis
6-9.10.Veletrh FOR TOYSVýstaviště Letňanykdo chce, budeme tam mít vystoupení
7.-9.10.školení cvičitelů III.třPodolí Praha 41.část trenéři
8.10.Den Sokolstvasvátek Sokolůsvátek
21.-23.10.školení cvičitelů III.třPodolí Praha 42 část trenéři
22.10.TGJ PříbramPříbramKat II., ženy A
4.11.Pohár starostů- plavecká štafetaTyršův dům, Praha 1ml. I st.žactvo, dorost, dospělí
6.11.zkoušky – školení cvičitelů III. třídyPodolí Praha 4trenéři
zrušenoTGJ PlzeňPlzeňKat I.,Kat II., ženy A, B
12.11.míčový trojbojBřevnovžactvo 6-15 let,volný závod
17.11.míčový trojbojKarlínpředškolní děti,volný závod
12.11.Pohár ČASPVTrutnovKat I.,Kat II., ženy A, B
19.11.Mem A.HochmannaSokol Pražský Praha 2volný závod ve SG, kdo chce
26.11.Přehlídka podiových skladebhala Radliceml. žákyně, které jsou v předváděcím celku pro skladbu s kladinkami
26.11.netradiční sportyTJ BřevnovVhodné pro všechny – dobrovolná účast
27.11.Předvedení sletových skladebVinohrady, Riegerovy sadypro pozvané, předváděcí celky
4.12.ŠplhounSokol Kobylisykdo chce
10.12.MTGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadymuži, předškolní
11.12.TGJ – malá oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
13.12.Lucky 16:30 hodVyšehrad – úterýVánoční posezení, koledy, zvyky
19.12.Poslední trénink  
 JarmarkVánoční vystoupení v ZŠpředškolní ,ml. a st. žákyně
2.12.MikulášskáVyšehradcvičitelé
2.1.První trénink všichni
14.1.TGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadyKat I.,Kat II., ženy A, B
15.1.MTGJ- velká oblastVinohrady, Riegerovy sadymuži, žáci,žákyně, předškolní
21.1.Sraz cvičitelů PDSokol Královské Vinohradycvičitelé PD
28.1.TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postup z 14.1.
únorkarnevalVyšehradvšichni
29.1.TGJ Přebor ČOSTyršův dům, Praha 1postupové závody na MČR TGJ
4. či 5.2.JOJO CUPMTGJ, DobřichoviceDo 11 let
25.3. snadTGJ Praha OPENSokol Vyšehradvšechna družstva TGJ
26.3.MTGJ mem StrakySokol Vršovicevšechna družstva MTGJ
1.4. (8.4.)SG předškolní předškolní
    
21.-23.4.Všestrannost oblastPraha – plavání,Atletika,SG,žactvo, dorost i dospělí
21.4.Všestrannost – plaváníTyršův dům 
22.4.Všestrannost – atletikaZŠ campanus 
8.5.Praha SG žactvo, dospělíVršovicepostupový závod z dubna
27.5.RATOLESTFESTnáplavka.
19.8-2.9soustředěníPočátky-zapište si do diářůvšichni

Další plánované závody a akce s dostud nejasnými termíny

 TGJ TřebíčTřebíčvšechna družstva TGJ
 MČR TGJ postupový závod,
 Vyšehradský dvojbojPraha Vyšehradotevřený závod
 Přebor ČOS ml.ž.Prostějovkvalifikace z dubna
 Brněnský pohár TGJBrnoženy A,B,žákyně kat I.a II.
 MTGJ Vyšehrad CUPSokol Vyšehradkat. II. III. – AIR/TR
 Přebor ČOS dorost a dosp.Prahakvalifikace z dubna
 atletika předškolníPraha Juliskaotevřený závod
 přebor SG Sokol VyšehradSokol Vyšehradvšichni
 Vyšehradská OpiceSokol Vyšehradvšichni
 Dvojice TrojiceVinohradyotevřený závod
 Závěrečné vyhodnoceníSokol Vyšehradvšichni
podzimPlzeňský pohár TGJPlzeňvšechna družstva
podzimPříbramský pohárPříbramvšechna družstva

Podzim 2016

termínová listina - aktuální

 

 

 

Leave a Reply