Trenéři

Seznamte se s trenéry TeamGymu 🙂

Alena Dvořáková, hlavní trenérka

  • 1964
  • Od roku 1974 členem Sokola Vyšehrad v oddílu sportovní gymnastiky
  • Od roku 1979 cvičitelka v Sokole Vyšehrad
  • ČVUT Fakulta elektrotechnická
  • Cvičitelka všestrannosti II. Třídy
  • Trenér II. Třídy sportovní gymnastiky
  • Rozhodčí sportovní gymnastiky,
    Rozhodčí TeamGym Junior II. třídy
  • Spoluautorka sletové skladby „Trampolínky“ pro XVI. Všesokolský slet z roku 2006
    • Přes 1000 cvičenců, jedna z nejpočetnějších skladeb
    • Vznik skladby pro zvýšení povědomí o TeamGymu
  • Spoluautorka sálové skladby „Malá mořská víla“ pro SokolGym
    • Přes 40 cvičenců
  • Spoluautorka „Společného Sokolského bloku“ pro EuroGym v Rakouském Dornbirnu 2001
  • Pravidelnou účastnicí na Gymnaestrádách
  • Rekreačně lyže, kolo

 

Radka Kafková

  • 1972
  • 3 roky sportovní gymnastika TJ Bohemians Praha,
  • 5 let plavání na sportovní škole VŠ Praha (nyní USK Praha)
  • 3 roky skoky do vody TJ Slovan film (zde i 2 roky trenér nejmenších dětí)
  • 2 roky triatlon Labe triclub
  • 2x přeborník Prahy ve čtyřboji družstev ve SG,
    1x vítěz v Českém poháru triatlonu smíšených družstev,
  • Univerzita Karlova Fakulta farmaceutická
  • Cvičitelka všestrannosti III. třídy
  • rekreačně plavání, běh, lezení na umělé stěně i venku, badminton, aerobic

 

Marta Hlaváčková

  • 1963
  • SZŠ Rumburk
  • Atletika (sprint i dlouhé tratě), smíšený nohejbal
  • Rozhodčí TeamGym Junior, rozhodčí sportovní gymnastika II. třídy
  • Cvičitelka všestrannosti III. třídy
  • Rekreačně kolo a práce na zahrádce 🙂

 

Eliška Hlaváčková

  • 1997
  • Trenér III. třídy, sportovní gymnastika (ČGF)
  • Od 4 let sportovní gymnastika TJ. Sokol Kampa Praha
  • Účast na MČR ve sportovní gymnastice v Ostravě 2008
  • Od roku 2010 členem Sokola Vyšehrad
  • Závodník za Ženy A
  • Účast na MČR s mezinárodní účastí TeamGym, účast každý rok od 2011 (2014 – 3. místo, 2017 – 2. místo)
  • Rekreačně kolo, brusle

 

Nikola Miláčková

  • 1977
  • Členkou Sokola Vyšehrad od roku 1980 (otec cvičitel)
  • Univerzita Karlova Fakulta tělesné výchovy a sportu
  • Sportovní gymnastika, atletika, plavání
  • Úspěchy v tehdy největších závodech ve všestrannosti Praha – Brno – Bratislava
  • Pravidelnou účastnicí Sokolských sletů,
    dříve spartakiád
  • Cvičitelka I. Třídy všestrannosti

 

Anna Poustecká

  • Veslování – Primátorky (1. místo ve dvouskulu)
  • Záveodně společenský tanec
  • Třídní učitelka ZŠ se zaměřením na sportovní gymnastiku
  • Vyšehrad 1970 – spolupráce s Ádou Hochmannem (na jeho památku je Memoriál Á. Hochmanna)
  • Cvičitel sportovní gymnastiky II. třídy
  • Cvičitelka aerobiku, zdravotního tělocviku a rytmické gymnastiky
  • Trenérka chlapecké složky
  • vede cvičení pro ženy v TJ Zdraví, Femina klubu, Sokole Pražském, ve školece v Dáblicích a u nás 🙂
  • Lyže, brusle, jízda na kole

 

Petr Jirků

  • 1952
  • 1964 začal skákat do vody (1m, 3m, věž)
  • 1971 začal skákat i jako tzv. prknař
    (1m, 3m)
  • Střední průmyslová škola elektrotechnická
  • Reprezentace ČSSR ve skocích do vody
  • Pravidelná účast na mezinárodních mistrovstvích
  • Několikanásobný mistr ČR
  • Nyní skáče v kategorii „master“
    • 2008 1. na MS
    • 2009 vicemistr Evropy
    • 2010 mistr a vicemistr MS
  • Trenér sportovní gymnastiky II. Třídy, Cvičitel všestrannosti III. třídy
  • Rozhodčí TeamGym, TeamGym Junior II. třídy
  • Spoluautor sletové skladby „Trampolínky“ pro XVI. Všesokolský slet z roku 2006
    • Přes 1000 cvičenců, jedna z nejpočetnějších skladeb
    • Vznik skladby pro zvýšení povědomí o TeamGymu
  • Spoluautor sálové skladby „Malá mořská víla“ pro SokolGym
    • Přes 40 cvičenců
  • Spoluautor „Společného Sokolského bloku“ pro EuroGym v Rakouském Dornbirnu 2001
  • Pravidelným účastníkem na Gymnaestrádách

 

David Jiráček

  • 1984
  • Novým náčelníkem sokolské všestrannosti na Vyšehradě
  • Aktivní závodnik od roku 1992
  • Cvičitel všestrannosi III. třídy
  • Rozhodčí sportovní gymnastiky
  • Závodil ve II. gymnastické lize
  • Členem EuroGymu 2001 v Rakousku
  • Účast na MČR ve sportovní gymnastice ve dvojici s Petrem Šmejkalem (byvalý reprezentant ČR)
  • Praha Brno Bratislava – 2. místo (25. ročník)
  • Memoriál Jana Vorla – několikanásobný vítěz
  • Členem týmu na přátelských gymnastických soutěžích v Německu TSV FLÖHA Deutschland
  • Stále členem Trií, Maleho TeamGymu i v individiluálních soutěžích ve sportovní gymnastice
  • Trenér mužské a chlapecké složky, hlavni trenér Ženy A
  • Moto, gymnastika

Leave a Reply