MČR: Vyšehradské ženy A jsou vícemistryněmi v TeamGymu

      Comments Off on MČR: Vyšehradské ženy A jsou vícemistryněmi v TeamGymu

První květnový víkend byl opravdu nabitý. Pojďme se podívat, jak probíhalo Mistrovství České republiky v TeamGymu Junior, které se letos konalo v Praze v hale Podvinný mlýn.

V sobotu se naše “jedničky” poprvé zúčastnily MČR TeamGym Junior I. Předvedly krásnou akrobacii, ale s chybkami v dalších disciplínách se nakonec umístily na 13. místě. Věříme, že holčičky nasbíraly spoustu zkušeností a příští rok se jim závod povede lépe.

V neděli se odehrála bitva o medaile v kategorii Junior III. Družstvo Žen B trápily zdravotní potíže a závodily pouze v 6 členech. Navíc se hned při rozcvičení přihodil drobný úraz, který vše jen znepříjemnil. Nakonec se Béčko umístilo na krásném 6. místě.

Naše Ženy A předvedly nejlepší akrobacii, ve všech disciplínách dostaly nejvyšší “éčkovou” známku (známku z provedení), zvládly závod bez jediného pádu a vybojovaly skvělé 2. místo a staly se vícemystriněmy III pro rok 2017! Tímto výkonem se Ženy A drží v Českém poháru Prospect Cup na 2. místě a zároveň se jedná o naše historicky nejlepší umístění na MČR.

vícemistryně ČR v TeamGym Junior (kat. III)

vícemistryně ČR v TeamGym Junior (kat. III)

Děkujeme všem našim závodníkům, trenérům, rozhodčím, technické podpoře, fanouškům a především naší hlavní trenérce Aleně Dvořákové, která byla ředitelkou tohoto Mistrovství ČR.
Už se moc těšíme na další a doufáme že ještě úspěšnější MČR!

Celá akce byla byla živě přenášena pomocí online streamu. Vy si nyní můžete prohlédnout videa ze záznamu:

Jedničky – akrobacie, trampolína, podiová skladba
Ženy B – akrobacie, trampolína, podiová skladba

Ženy A – akrobacie, trampolína, podiová skladba