Informace pro rodiče a členy

Zde naleznete informace pro rodiče, zejména malých dětí a členy oddílu.

Tréninky jsou 2x týdně, 2 hodiny v Sokolovně na Výtoni. Občas trénujeme i o víkendech
a státních svátcích.
Pro informace o trénincích kontaktujte Alenu Dvořákovou, hlavní trenérku.
Prosíme rodiče, aby předem omlouvali své děti z tréninků na emailovou adresu a_dvorakova@volny.cz

Po celý rok se zúčastňujeme mnoha soutěží a závodů. Také se na ně musíme pilně připravit.
Účast na závodech v TeamGymu je obzvlášť důležitá, protože bez dostatečného počtu členů nemůže družstvo závodit.  Nechceme, aby dětem chyběly tréninky a přicházely o zážitky s kamarády.

Prosíme, abyste sledovali termínovou listinu, kde naleznete všechny důležité informace a termíny.

V létě jezdíme na pravidelné soustředění do Počátek u Pelhřimova. Už předem si můžete udělat volno v kalendáři, soustředění je vždy posledních 14 dní v srpnu.

CO S SEBOU na trénink:

• upnuté oblečení –  nejvhodnější je gymnastický dres a dlouhé legíny. V zimě mikinu. Možnost zakoupení společné oddílové mikiny.
  • gymnastické cvičky s gumovou podrážkou – pro bezpečné cvičení musí mít cvičenec správné obutí. Nesmí se cvičit v ponožkách. V září je možné využít hromadné objednávky. Prosíme cvičence a jejich rodiče, aby cvičky podepsali.
  • pití – ideálně pouze voda. Žádné slazené a sycené nápoje
  • gumičky a sponky – žádáme rodiče, aby děti měly sepnuté vlásky a neměly žádné šperky.
  • notýsek s posilováním – týká se dětí z 0. a I.
  • a nezapomeňte na dobrou náladu 🙂

Ratolesti můžete sledovat během tréninku z pódia vždy první tréninky v měsíci. Prosíme rodiče, aby nechodili za dětmi do tělocvičny a příliš je nerozptylovali. Děti se na tréninku učí samostatnosti a pak Vám budou povídat, co všechno společně zažily 🙂

PROSÍME RODIČE O SPOLUPRÁCI: pokud půjdete s dětmi na závody a budete je fotit, prosíme, abyste nám poskytly vaše fotografie Aleně Dvořákové (a_dvorakova(a)volny.cz) nebo Štěpánce Mrázkové (stepanka.mrazkova(a)gmail.com)

Děkujeme!