Časopis Sokol a v něm nejen článek o Praha OPEN

      Comments Off on Časopis Sokol a v něm nejen článek o Praha OPEN

Závody Praha OPEN, které pravidelně hostí Vyšehradská tělocvična, se dostaly až na stránky časopisu Sokol.

Druhou březnovou neděli pořádala organizace “Sport pro všechny Praha” pravidelný závod v TeamGymu Junior a Senior. Článek s krásnou fotografií od Marie Brunerové najdete na straně 20.

Přespěli jsme i Vyšehradskou krví

O třináct stran dále, tedy na straně 33, si můžete přečíst o projektu ČOS “Sokolská kapka krve”. I zde přispěl Vyšehrad a to nejednou kapkou. V druhém pololetí loňského roku se naše jednota umístila v celkovém pořadí této soutěže na 24. – 25. místě. Na tuto příčku nás vynesl počet 4 osob, které celkem 6x darovali krev či její složky (plazmu, destičky). Vyšehrad byl jediným zástupcem z Pražské župy Scheinerovy.

Všem dárcům děkujeme!

Celé březnové číslo časopisu ke stažení zde: