Ovládli jsme domácí Praha Open

      Comments Off on Ovládli jsme domácí Praha Open

V neděli 10. 3. otevřela vyšehradská sokolovna dveře tradičnímu závodu v TeamGymu Junior I., II. a Senior.

V jednotlivých kategoriích se představilo celkem 22 družstev z celé republiky, mezi kterými nechybělo naše domácí zastoupení. Vyšehrad ze závodu vykřesal hned tři cenné kovy!

V kategorii I. se Vyšehrad umístil na třetím místě za TJ Avií Čakovice a Flik-Flakem A z Plzně. Zajímavé je, že mezi prvním a druhým místem byl bodový rozdíl pouhých 0,2 bodu. O kategorii výše jsme neměli svého zástupce, zato v kategorii Senior hned dva. “Áčko” bralo zlato a “Xko” skončilo za nimi se stříbrem. Třetí místo v nejvyšší kategorii obsadily Královské Vinohrady.

První tři družstva v jednotlivých kategoriích obdržela blyštivé poháry!

Díky patří organizátorům

Závod jako každý rok pořádala organizace “Sport pro všechny Praha”. Díky ní a otevřenému závodu se kromě sokolských družstev, zůčastnily i týmy mimo tyto organizace. Z mimopražských a mimostředočeských družstev si k nám přijeli zazávodit i družstva z Plzně, Olomouce či až z Ostravy.

Vyšehradská tělocvična sice nepatří ke kapacitně největším, ale všechna nářadí se pohodlně rozmístila. I ti nejmenší závodníci si užili nafukovacího pásu airgym. Ten běžně pro závod využívají spíše starší kategorie. Ochozy byly plné podporovatelů zejména z řad rodičů a kamarádů. Díky nim panovala po celý den báječná atmosféra.

Kompletní výsledky najdete zde:

Radost jedniček z bronzové medaile