Výsledky z Praha OPEN

      Comments Off on Výsledky z Praha OPEN

V neděli 19. 3. hostil Vyšehrad závody v TeamGymu Junior. Tělocvična se zaplnila 26 týmy nejen z Prahy a okolí. Pro naše domácí družstva znamenala neděle nejen přípravu na další závody, ale i krásné 2 poháry.

První kategorie se zúčastnila polovina všech přihlášených družstev, tedy celkem 13. Během závodu panovala tak dobrá atmosféra. Naše růžovky se umístily na 9. místě a do budoucna to pro mě znamená, že se více musí soustředit na trampolínku.

Střední děvčata i s pádem na akrobacii obsadila sedmou příčku. V této kategorii byly rozdíly velmi těsné, proto holkám držíme palce na další závody, protože na každé maličkosti záleží.

V kazegorii žen neměla naše družstva konkurenci 😀 Při závodu byl vidět pokrok, který obě družstva udělala, zejména na podiové skladbě Žen B. Ženy A měly opět velkou obtížnost prvků a na trampolíně předvedly dokonce 3 dvojná salta!

Na fotkách již pracujeme 🙂 Pokud se chcete podělit o vaše fotografie můeže je zaslat na stepanka.mrazkova (@) gmail.com

Za všechny pořadatele a účastníky děkujeme všem týmům a fanouškům za krásný závod. Doufáme, že za rok se zase sejdeme u nás v tělocvičně 🙂