Comments Off on Výsledky z náročného víkendu – stříbrná Třebíč a medailové žně na sportovní všestrannosti

O víkendu 22.-24. 4. 2022 se sešly dvoje velké závody. Z Třebíče si v TeamGymu odvážíme stříbro, 10. a a z přeborů dohromady 35 medailí!

Natřískaná Třebíč

Po dlouhé době jsme měli možnost si zazávodit v TeamGymu. Podobnou příležitost využila i další družstva, takže pohárový závod v Třebíči byl opravdu natřískaný a konkurence byla veliká. Z Prahy se již ve 4:12 vydal autobus se střemi týmy. Děvčata v kategorii I. obsadilo 10. místo. Tým 2A vybojoval i přes jedno zraněné koleno krásné 7. místo ze 17 družstev. Nestarší vyslaný tým Ženy X se ale prosadil nejvíce a odváží si stříbro.

Dva starší týmy se svými trenéry

Živé vysílání podiové skladby kategorie I. jste mohli sledovat na našem Facebooku zde – https://www.facebook.com/teamgymvysehrad/videos/564944221470728

Medailové žně na všestrannosti

Klasický víkendový trojboj se skládal z pátečního plavání v bazénu Tyršova domu, gymnastiky ve Vršovicích a atletiky na ZŠ Campanus. V plavání nás reprezentovalo 25 závodníků a podařilo se nám získat 10 medailí: 2 zlaté, 4 stříbrné a 4 bronzové. Na sportovní gymnastice a šplhu bylo 21 závodníků. V gymnastice jsme překvapivě získali 7 medilí ve složení 2x zlato, 1x stříbro a 4x bronz. Ve šplhu jsme vyzávodili 9 medailí – tři od každého místa. Bohužel atletiku už dopředu ohrožovala nepříznivá předpověď počasí a opravdu pršelo. Kvalitní výkony 25 závodníků to ale ovlivnilo málo, protože jsme získali 5 prvních míst, 1 druhé a 3 třetí místa.