Výsledky z memoriálu Ády Hochmanna

      Comments Off on Výsledky z memoriálu Ády Hochmanna

Předposlední listopadová sobota byla ve znamení sportovní gymnastiky. V Sokole Pražském proběhl dvojboj ve sportovní gymnastice – Memoriál Ády Hochmanna. Vyšehrad měl obsazeny všechny věkové kategorie a s medailemi odešli 4 závodnící a závodnice.

hochman

Družstvo Vyšehradu na slavnostním nástupu

Chlapci a děvčata předváděli své výkony na hrazdě a akrobacii za doprovodu hudby. Pro některé nováčky, kteří přišli toto září se jednalo o první závody v kariéře. Celkový počet přihlášených závodníků byl velmi vysoký, účastnilo se jich 172! Z toho bylo z naší jednoty 16 gymnastů. Gratulujeme medailistům a ostatním děkujeme za super výkony, konkurence byla vysoká.

Kategorie 0 – žáci:

  • 2.místo Petr Víšek
  • 3.místo – Tobiáš Kučera

Kategorie III – Muži

  • 1.místo – David Jiráček

Kategorie II – Žákyně

  • 3.místo – Ester Víšková
hochman1

Zlatý David Jiráček

hochman2

Bronzová Ester Víšková

hochman3

Péťa Víšek a Tobík Kučera na stupni vítězů (oba v modrém)

Výsledková listika – Memoriál Ády Hochmanna 2016