Výsledky z MČR v TeamGymu

Comments Off on Výsledky z MČR v TeamGymu

Na Mistrovství za Vyšehrad nastoupila dvě družstva. Jedno v nové kategorii Tria Senior Mix
a druhé v kategorii TeamGym Junior III. Mužům a ženám z Tria gratulujeme ke stříbrné medaili a ženám děkujeme za jejich účast, i když tentokrát bronz neobhájily.

Velkým překvapením byl úspěch našich gymnastek a gymnastů právě v kategorii tria. Družstvo ve složení: Kateřina Hlaváčková, Kateřina Michálková, David Jiráček a Tomáš Ježek z Příbrami se umístilo na 2. místě s celkovým součtem 23,5 bodu. Nad jejich síly byl tým z Estonska, který byl lepší o 2,2 bodu.

Družstvo TRIA

Ženy již od začátku tížila představa obhájení bronzové medaile z loňského mistrovství. Zřejmě nervozita, změny v pódiové skladbě způsobily, že se na své výkony plně nesoustředily. Musely se vyrovnat i se zraněním klíčové členky, která byla důležitou součástí ve všech řadách na trampolíně. Nejnižší známku bohužel ženy získaly na tumblingu, zbytek závodu se jim ale vydařil. K vidění bylo dokonce i dvojné salto (které naše závodnice předvedla v závodě jako jediná) se kterým porazily dokonce tým z Německého Schliersee.

Družstvo TeamGym Junior III

Mistrovství ČR bylo součástí 2. ročníku Českého poháru TG Senior a TG Junior I – IV. Tento závod je součtem vybraných závodů v průběhu gymnastické sezóny. Sokol Vyšehrad Ženy A se umístil na krásném 4. místě z 10 družstev.

Našim družstvům děkujeme a držíme palce na další MČR!