Výsledky z Brněnského poháru

      Comments Off on Výsledky z Brněnského poháru

V sobotu 28. 5. jsme se zúčastnili Cupového závodu – Brněnského poháru v Teamgymu. Byl to poslední teamgymový závod tohoto školního roku a závodila naše družstva Junior II, Ženy A a Ženy B.

Vyšehradští v Brně

Vyšehradští v Brně

brno3 brno2

V kategorii Junior II jsme měli ihned vážný úraz a Sára už bohužel v závodě pokračovat nemohla. Holky z jejího družstva to však nevzdaly a krásně za svojí spoluzávodnici zabojovaly a umístily se na 10. místě.

V pozdních odpoledních hodinách proběhl závod kategorie Junior III, kde se nám už díkybohu zranění vyhnula. S minimem pádů a nejčistší trampolínou naše Ženy A vybojovaly bramborové 4. místo a naše Béčko 7. místo.

Vítězům gratulujme a Sáře držíme palce, ať se dá co nejrychleji do pořádku!