Úspěšný Plzeňský pohár

      Comments Off on Úspěšný Plzeňský pohár

Na Plzeňský pohár 25. 10. 2015 vyrazila čtyři družstva. Pro většinu z nich to byl první závod s novými pravidly. I tak Vyšehrad získal bronz a zlato v kategorii žen.

Z Prahy jsme autobusem vyrazili již o půl 9. I tak byl náš příjezd trochu hektický. V 10:15, kdy měla nejmenší děvčata začínat rozcvičení na trampolíně, jsme teprve přijížděli k tělocvičně. Organizátoři závodu nám umožnili přesunout rozcvičení a tak se mohla děvčata ve všech disciplínách rozcvičit. V závodě skončili v přeplněné kategorii I na 8 místě.

DSC_1704

Střední děvčata z kategorie II předvedla báječnou pódiovou skladbu. I tak ji rozhodčí hodnotili se srážkami. Trampolína se jim vyvedla stejně jako akrobacie. Zde zazářily s krásnou řadou: rondát, salto vzad.DSC_0800

V kategorii žen byla pouze tři družstva: Vyšehradské ženy A, ženy B a družstvo z Kamenice. Ženy A předvedly na pódiové skladbě velmi pěkný výkon. Díky zraněním do poslední chvíle nevěděly, zda budou závodit v počtu 8 závodnic. Nakonec jich cvičilo všech 8. Zranění nicméně vyřadila dvě závodnice z trampolíny.

DSC_1182

Pro ženy B to byl první závod v nových dresech a přinesly jim štěstí. I když měly známky s nejnižší obtížností, na trampolíně jako jediné družstvo předvedly čistý výkon bez pádu.

DSC_1707