Soustředění Počátky 2013

Comments Off on Soustředění Počátky 2013

Jako každým rokem jsme i letos vyrazily na dvoutýdenní soustřední do Počátek na Vysočině.

Z počátku se zdála účast (zejména dětských členů) velice slabá, ale s průběhem několika dní nás doplnily další děti i dospělí. První týden s námi v Počátkách byly gymnastky z Radotína, druhý týden z Vršovic.

Soustředění probíhalo podle klasického a již dávno zaběhnutého režimu. Každý den jsme strávili dopoledne a téměř většinu večerů v tělocvičně. Po obědě a poledním klidu následovaly nejrůznější hry. Nechyběly denní bojovky, amerika, hry v lese, ve vodě i ve městě. Hrami děti bojovaly o cenné body v celotáborové hře P13, kde se snažily získat kód pro zničení mimozemské zbraně. Vzájemnými souboji a i konečenou spoluprácí se jim to podařilo.

Kromě každodenního programu jsme v Počátkách spolu se členy Radotína zorganizovali gymnastický závod, jehož se účastnila zejména děvčata v kategorii I a II. Dále nechyběla několikanásobná regenerace ve vířivce a letos dokonce i v ceně se saunou. O víkendu, kdy přijela spousta hostů, ať už našich bývalých členů, jejich dětí či kamarádů, se ve Vesci konala velká grilovačka.

Letošní soustředění jako každé jiné nám přineslo mnoho zážítků a ukázalo na to, že jsme opravdu jedna velká rodina. Čas strávený v naši druhé “domovině” jako vždycky rychle utekl a my se poslední prázdninovou sobotu vrátily do Prahy.

IMG_2312    1234730_541203692617776_1396500294_n                                                1240212_541194929285319_577703886_n