Pozvánka na “Pohár starostů”

Comments Off on Pozvánka na “Pohár starostů”

Sokol Vyšehrad a všechny pražské jednoty si dovolují pozvat své členy na tradiční závod plaveckých štafet “O pohár starostů pražských žup”. Závod se bude konat
tento pátek, 7. 11.,
v bazénu Tyršova domu.

Bude se soutěžit ve dvou kategoriích:

Závodníci do 15 let budou soutěžit “O minipohár starostů pražských žup” v jeho 5. ročníku. Prezentace plavců je od 16:00 na slavnostním nádvoří Tyršova domu. Každý závodník poplave jeden bazén v délce 25 metrů. Župa Pražská – Scheinerova, do které patří i T. J. Sokol Vyšehrad, vybojovala pohár v letech 2010 a 2011.

Starší závodníci od 15 let se poperou v 10. ročníku “O pohár starostů pražských žup”. Prezentace plavců je také od 16:00 na stejném místě. Naše župa v této kategorii během posledních let vyhrávala, kromě loňského ročníku. Pohár poprvé putoval do župy Jana Polipného. Pojďme to na pravit a získat pohár zpět!