Ohlédnutí za koncem roku a Nocí sokoloven 2021

Comments Off on Ohlédnutí za koncem roku a Nocí sokoloven 2021

Ve čtvrtek 24. 6. jsme se sešli ke slavnostnímu ukončení cvičebního roku. Ukončení jsme spojili s Nocí sokoloven.

Pro letošní rok jsme zvolili příjemné místo s ohništěm nedaleko Branických ledáren. Místo jsme měli již vyzkoušené, protože nedaleko probíhaly venkovní tréninky. Na místě se sešla všechna družstva i většina trenérů. V průběhu podvečera jsme všichni dostali obrovský dárek – nové týmové mikiny. Děti si opékaly buřty a během volných chvilek si také kreslily na kamínky.

Bylo veselo!

Noc sokoloven je milý projekt, jehož posláním je přitáhnout do chrámů sportu nejen rodiče, ale i “nesokoly”. Letošním tématem byly lidské pyramidy, tedy akrobatické seskupení více cvičenců. Pyramidy se stavějí nejen při všesokolských sletech, ale třeba i v rámci gymnastických sestav. Během posezení jsme si s děvčaty i chlapci vyzkoušeli několik variant. Více informací o Noci sokoloven 2021 najdete zde.

Noc sokoloven a závěr cvičebního roku 2020/2021