Nejmladší závodníci sbírali medaile v atletice na Julisce

      Comments Off on Nejmladší závodníci sbírali medaile v atletice na Julisce

O druhém červnovém víkendu se na stadionu FK Dukla Praha uskutečnil Memoriál Marie Kvapilové. Atletika otestovala všeobecnou zdatnost a vytrvalost předškolních dětí a nejmladšího žactva, které soutěžily ve čtyřech disciplínách, sprintu, skoku do dálky, hodu tenisovým míčkem a vytrvalostním běhu.

V tradičních atletických závodech sbírali mladí sokolové z Vyšehradu úspěchy v konkurenci tří žup, celkem se závodu zúčastnilo 451 závodníků. V kategorii nejmladší žactvo v župě Pražská – Scheinerova se umístilo smíšené družstvo Sokola Vyšehrad na třetím místě. Družstvo startovalo ve složení: Anežka Kolenovská (celkové umístění 4. místo), Amálie Kubánková (celkové umístění 3. místo), Veronika Marečková (celkové umístění 9. místo), Matěj Kročák (celkové umístění 4. místo). Dále v této kategorii mezi jednotlivci startovali Antonie Glatterová a Emanuel Ventura, který zazářil skvělým téměř 18-metrovým hodem tenisovým míčkem a zajistil si senzační třetí místo.

V kategorii předškolní děti Vyšehrad reprezentoval Radovan Lindovský, který skončil na 2. místě v župě Pražské – Scheinerově (celkové umístění 6. místo).

Atletika předškolních dětí 2019
« of 5 »