Letošní soustředění nás zatáhlo do televize! 

      Comments Off on Letošní soustředění nás zatáhlo do televize! 

Ani toto soustředění nebylo ochuzeno o klasickou celotáborovku. Tentokrát se děti podívaly do televize.

Cílem letošní hry s názvem Telemanji, aneb vítejte v televizi! bylo zachránit tři kamarádky ze světa za televizní obrazovkou. Mohla za to stará televize, kterou holky objevily na půdě. Cesta to nebyla jednoduchá, čtyři družstva složena z gymnastek a gymnastů musela projít mnoha levely, aby dokázala zlomit kletbu a stát se zachránci uvězněných kamarádek.

Každý nový den označoval nový level a tedy nový pořad, kterým musely týmy projít. V Cestománii rozeznávaly vlajky, v Ordinaci zase děti dostaly lekci první pomoci. Všichni se protančili StarDance, šli denní bojovku, která jim připomněla, že Máme rádi Česko, či si v soutěži Zázraky přírody otestovali znalosti z fyziky, biologie a chemie. V rámci SuperStar nechyběl oblíbený hudební kvíz, v reality show Masterchef proběhla velká ochutnávka všeho možného a Survivor všem ukázal, že hřebík dokáže přibít každý. Jako sladkou tečku si družstva po vzoru soutěže Peče celá země udělala vlastní dorty. Nechyběla ani každoroční klasika v podobě atletického odpoledne či strašidelné noční bojovky. A jak to celé dopadlo? 

Všechna družstva našla ovladač potřebný k osvobození televizních zajatců a díky řádnému projití celým televizním programem se všichni stali chrabrými zachránci. Některým se během her dařilo více, jiným méně, ale důležité je, že společnými silami bylo dosaženo cíle celé hry. S přehledem zvítězilo růžové družstvo Tam Tam, následoval tým červených – Ovladač, těsně skončili zelení Shreci a pořadí uzavíraly modré Antény.

Soustředění bylo vydařené, v tělocvičně všichni dělali maximum, aby se dostatečně připravili na novou sezónu. Děti mají mnoho zážitků a vzpomínek nejen ve svých teamgymových týmech, ale i ve družstvech, ve kterých se účastnily odpoledních programů. Doufáme, že si letní soustředění 2023 v Počátkách užily 🙂 

Všichni se těšíme na novou sezónu 2023/2024! Věříme, že na závodech ukážeme to nejlepší, co umíme. I díky soustředění jsme se posunuli dále a nyní vše můžeme pilovat na trénincích v naší tělocvičně na Vyšehradě.

Výběr pár fotek najdete zde:

Počátky 2023
« of 14 »

Kompletní fotografie na našich Google fotkách.