Finish gymnastické sezóny

Comments Off on Finish gymnastické sezóny

Gymnastická sezóna se blíží ke konci, tento víkend 13. a 14. 5. 2015 probíhá několik důležitých závodů. Vyšehrad se účastní Přeboru ČOS dospělých, atletických závodů předškolních a závodů v TeamGymu v Brně. O výsledcích našich reprezentantů Vás budeme informovat.

Logo Sokol TeamGym

Přebor ČOS

Ve dvou dnech musí závodníci, kteří postoupili z přeborů žup, zvládnout závod v atletice,
sportovní gymnastice, šplhu a plavání. K vidění jsou opravdu vrcholové výkony. Za naši župu se
do přeboru ČOS probojovalo celkem 12 závodníků, z toho 2 muži za Sokola Vyšehrad. Bohužel
pro zranění ze závodů odstoupil Antonín Kloubek a tak nás reprezentuje pouze David Jiráček.

Atletické závody předškolních

V neděli 14. 5. 2015 probíhá na atletickém oválu Pražské Julisky atletická soutěž předškolního žactva. Zde máme 9 nadějných závodníků.

TeamGym v Brně

A náš oblíbený TeamGym nesmí chybět. Tým Žen A se v neděli 14. 5. 2015 účastní Závodů
TeamGymu Junior v Brně – 18. ročník Brněnského poháru. Po odhlášení dvou družstev jsou v
naší kategorii pouze 4 družstva. Věříme, že holky se vrátí do Prahy s tím nejcennějším kovem!
Držme všem našim závodníkům palce, ať se jim finish sezóny vydaří!