SG Praha OPEN

      Comments Off on SG Praha OPEN

V pondělí 8. 5. proběhl otevřený závod ve sportovní gymnastice v pražských Vršovicích, SG Praha OPEN. Vyšehradská Ester Víšková a Majda Chvojková se mohou pyšnit titulem přebornice Prahy v SG i ve šplhu (Kat III a I.)

Z naší jednoty se akce zúčastnilo 12 členů od nejmenších po dospělé. Zúčastnila se i děvčata, která se o víkendu předvedla na MČR v TeamGymu 2017. Nejvíce zastoupení jsme měli opět v dívčí části, ale ani chlapci nezaháleli a v kategorii I. obsadili 5. – 7. místo.

Výsledky – Ženy

Kat. I. – Majda Chvojková přebornice Prahy v SG, Juli Kučerová 2.m ve šphu, 9.m – Aneta Miláčková, 11.m Kája Šarochová, 25.m Juli Kučerová
Kat. II. – 12.m Anežka Černíková, 28.m Anička Tomanová
Kat III. Ester Víšková přebornice Prahy v SG i ve šplhu, Luci Pecháčková krásné 14.m
Ženy – 2.m Pavla Naďová

Výsledky – muži

Kat. I. – 5.m Matyáš Ruchař, 6.m Tobík Kučera, 7.m Péťa Víšek