Na Přeboru ČOS Vyšehrad dvakrát zazářil!

      Comments Off on Na Přeboru ČOS Vyšehrad dvakrát zazářil!

V sobotu 19. 1. 2019 se v Tyršově domě konal Přebor ČOS v TeamGymu. Na něm se předvedla 2 naše družstva. Jedničky úžasným výkonem dosáhly až na zlatou medaili, trojky obsadily krásné třetí místo. Čtěte podrobněji!

Společná fotografie celého Vyšehradu i se starostkou ČOS sestrou Hanou Moučkovou (pátá zprava v šátku se sokolskými barvami)

Našim jedničkám se podařilo vybojovat zlatou medaili!

Na Přebor ČOS jelo naše družstvo jedniček s velkým očekáváním. Na velké oblasti totiž vybojovalo zlato. Bylo jasné, že v konkurenci šesti týmů z celé republiky si sáhnout na pohár nebude tak lehké. Dívky tradičně získaly nejvyšší známku za pódiovou skladbu, ale dařilo se jim také na akrobacii a trampolíně. Atmosféra na závodní ploše byla úžasná. Celoroční píle a dřina, úsilí trenérů i dívek přineslo krásnou odměnu v podobě zlaté medaile! Po zaslouženém boji, hlavně s pražským týmem Sokol Řeporyje, byly dívkám předány nejcennější medaile a pohár přímo z rukou starostky ČOS sestry Hany Moučkové.

Nadšení z výkonu na Přeboru ČOS 2019 nezkrývali ani děti, ani trenéři!

Ženy z kategorie tři dosáhly na krásnou bronzovou medaili

V nejstarší kategorii nad 16 let nebyla konkurence o nic menší, i přesto, že se v této ketegorii většinou utkává menší počet družstev, která jsou však na velmi vysoké úrovni. Naše děvčata se měřila se šesti dalšími zkušenými týmy, včetně chlapeckého ze Sokola Příbram. Díky velké snaze získala děvčata na trampolíně i akrobacii druhé nejvyšší známky. Po celý závod panovala velmi příjemná atmosféra a bylo cítit vzájemnou podporu všech zúčastněných družstev. Nakonec se naše děvčata vyšvihla na krásné třetí místo a vybojovala tak pro Sokol Vyšehrad skvělou bronzovou medaili! Tento úžasný výkon se jim povedl i navzdory tomu, že v této věkové kategorii a konkurenci startovala na přeboru ČOS poprvé. Trenérka Marta Hlaváčková hodnotí: “Mám z holek radost, předvedly velké soustředění a píli. Nyní je důležité na tyto výkony navázat v pohárových závodech.”

Ženy Sokola Vyšehrad s bronzovými medailemi z Přeboru ČOS 2019!
Ženy Sokola Vyšehrad s bronzovými medailemi z Přeboru ČOS 2019! Gatulujeme
Přebor ČOS 2019
« of 12 »

Další fotografie ze závodů najdete na Facebookovém profilu Sokola.